مطالب متفرقه

ویدئو قدم زدن در محله ماوی شهیر/ ازمیر/ ترکیه

ماوی شهیر محله ای لوکس و پرطرفدار در منطقه کارشیاکا ازمیر است. در این محله، سالن ورزشی مصطفی کمال آتاتورک کارشیاکا، سالن اپرا ازمیر، مرکز خرید ماوی باغچه، و اگه پارک وجود دارد. محله ماویشهیر در چند سال اخیر رشد و توسعه چشمگیری داشته به همین منظور مورد توجه سرمایه گذاران متعددی قرار گرفته است. طبق آخرین سرشماری در سال 2019، این محله 14088 نفر جمعیت دارد.

موقعیت جغرافیایی ماوی شهیر

آتاکنت در جنوب شرقی محله، محله یالی در شمال شرقی و شمال، محله آتاشهیر در شمال غربی، ناحیه چیلی در غرب و خلیج ازمیر در جنوب وجود دارد و در شرق محله پینیرچی اوغلو می باشد.

فاصله تا فرودگاه بین المللی عدنان مندرس: حدود 30 کیلومتر

مراکز خرید: ماوی باغچه، هیلتون و اگه پارک

مدارس خصوصی معتبر: اراسلان و ایستک

بیشتر بخوانید: بهترین مراکز خرید ازمیر

حمل و نقل عمومی

ایستگاه‌های اتوبوس ماویشهیر و سالن ورزشی مصطفی کمال آتاتورک و یک ایستگاه اتوبوس برقی در این محله قرار دارد. قطار شهری ازمیر که شمال و جنوب شهر را به هم وصل میکند نیز در نزدیکی همین محله و با نام ایستگاه ماویشهیر می باشد که تا فرودگاه بین المللی عدنان مندرس نیز می رود.

شما با استفاده از حمل و نقل عمومی، به راحتی و بدون دغدغه به سایر مناطق شهر ازمیر دسترسی دارید و میتوانید نهایت لذت را از شهر زیبای ازمیر ترکیه ببرید.

بیشتر بخوانید: بهترین محله ازمیر برای خرید و اجاره ملک

سخن پایانی مجله مهاجرت

با توجه به مطالب و ویدیو بالا نتیجه می گیریم محله ماوی شهیر واقع در منطقه کارشیاکا جزو بهترین محله های ازمیر می باشد. این محله از امکانات و مزایای فراوانی اعم از دسترسی به حمل و نقل عمومی، مراکز آموزشی با کیفیت، بهترین مراکز خرید، مراکز درمانی و … برخوردار است. اکثر خانه های این محله به صورت شهرکی بوده و به دلیل امکانات و محله ای آرام، هزینه خرید یا اجاره ملک در ماویشهر نسبت به سایر محله های ازمیر بالاتر است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا