مطالب متفرقه

ریحانه پارسا در ترکیه

ریحانه پارسا بازیگر جوان متولد 1377 پس از حاشیه‌های زیادی که در ایران برای خود ایجاد کرد، مجبور به مهاجرت به ترکیه شد، ریحانه پارسا در ترکیه این روزها زندگی آرامی را سپری می‌کند.

ریحانه پارسا دیپلمه نمایش از هنرستان تاتر است و زمانی که تنها 20 سال داشت با بازی در “سریال پدر” وارد عرصه بازیگری شد. اگرچه بعد از بازی در این سریال و شناخته شدن، پیشنهادهایی برای بازی در فیلم و سریال نیز دریافت کرد اما به تدریج با ایجاد حاشیه برای خود باعث ممنوع الکاری خود گردید. در حال حاضر ریحانه پارسا در ترکیه زندگی می‌کند و از سال 1399 به ترکیه مهاجرت کرد.

مهاجرت ریحانه پارسا به ترکیه

ریحانه پارسا در ترکیه

ازدواج ریحانه پارسا

یکی از حاشیه‌های که او قبل از خروج از ایران ایجاد کرد، ازدواج او با یکی از بازیگران تاتر به نام مهدی کوشکی بود که به دلیل اختلاف سنی 18 سال و چند ازدواج قبلی این فرد، سر و صدای زیادی ایجاد کرد. ریحانه پارسا بعد از خروج از کشور اعلام کرد که ازدواجی در کار نبوده است و اشتباه کرده است که بدون ازدواج رسمی این خبر را به این شکل اعلام کرده است.

این بازیگر بعد از خروح از ایران به صورت مستقیم اطلاعاتی از زندگی شخصی خود بیان نکرد. اما عکس‌های او با افرادی شایعه ازدواج او را در فضای مجازی منتشر کرد که ریحانه پارسا تاکنون نظری درباره آنها اعلام نکرده است. ظاهرا او در حال حاضر با فردی به نام میلاد خدایی در ارتباط است و عکس‌های زیادی از آنها در فضای مجازی منتشر شده است.

ریحانه پارسا در ترکیه

حرف‌های زیادی درباره اختلاف سنی یا ازدواج رسمی آنها به گوش می‌رسد. میلاد خدایی موسس یک شرکت در زمینه مدلینگ و عکاسی در ترکیه است.

ریحانه پارسا الان کجاست؟

ریخانه پارسا در حال حاضر در ترکیه زندگی می‌کند و فعالیت‌هایی در زمینه فیلم سازی و بازیگری تاتر نیز در ترکیه داشته است. این بازیگر در زمان حضور در این تلاش‌هایی برای فعالیت‌ در زمینه کارگردانی نیز داشت اما خبرهایی از تجربه کارگردانی او در ترکیه به گوش می‌رسد که به تازگی کارگردانی فیلمی به نام  «زمان یک ماهی» را به اتمام رسانده است.

ریحانه پارسا الان کجاست

ریحانه پارسا در ترکیه به گفته خودش، روش‌‌های زیادی مانند بلاگری، تبلیغات و درآمد از یوتیوب را برای هزینه‌های خود در ترکیه در پیش گرفت. اما بعد از آشنایی با همسر خود به صورت جدی تصمیم به کارگردانی فیلم و تیزهای تبلیغاتی گرفت.

ریحانه پارسا به عکاسی و مدلینگ نیز علاقه زیادی دارد و عکس‌های از او نشان می‌دهد که در زمینه مدلینگ نیز فعالیت‌هایی در ترکیه داشته است.

ریحانه-پارسا

ریحانه پارسا عکس‌هایی از برادر کوچک خود از صفحه اینستاگرامش منتشر کرده که به اشتباه و برای جوسازی تصاویری از پسر ریحانه پارسا تیتر خورده است. ریحانه پارسا در فیلمی کوتاهی که از خود منتشر کرد اعلاک کرد که آمادگی پذیرش چنین مسئولتی را ندارد و فعلا به این مسئله فکر نمی‌کند.

این بازیگر همچنین به تازگی عکس‌هایی از پدر و مادر جوان خود نیز در ترکیه منتشر کرده است و نشان می‌دهد که او در حال حاضر از حضور خانواده در کنار خود بسیار خوشحال است. شیوه زندگی ریحانه پارسا نشان می‌دهد که او تصمیم دارد که از حواشی که در گذشته برای خود ایجاد کرد و او را بسیار دچار مشکل کرد، فاصله بگیرد و یک زندگی آرام را سپری کند.

ریحانه پارسا کجاستریحانه پارسا در ترکیهریحانه پارسا در ترکیه

ریحانه پارسا در ترکیه در زمینه تاتر نیز فعال بوده و تاتر “خاطرات زنان از مهاجرت” با بازی او به روی صحنه رفته است. ریحانه پارسا این روزها علاوه بر فعالیت در زمینه مورد علاقه خود یعنی بازیگران و کارگردانی و مدلینگ،  به ورزش، رقص و مطالعه نیز علاقه پیدا کرده است. او در صفحه اینستاگرام خود تصاویری از سبک زندگی خود نشان می‌دهد که حاکی از این است که او در انتخاب‌های خود تجدید نظر کرده است.ریحانه پارسا در خارج (ترکیه)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا